KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13196001

nr 1319 6001

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 36/50. Metall. Bredd: 10,5 cm. Djup: ca 7,5 cm. Höjd: 20 cm. I plexilåda (ca 21x17x33,5 cm)

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 13 april 2020
kl 18:31:01

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan